KALİTE POLİTİKASI
 
VİZYONUMUZ
 
Dirinler Sanayi Makinaları End. Ve Tic. A.Ş. olarak, Drinns markası ile CNC takım tezgahları üretiminde ülkemizde liderliğimizi sürdürmek ve bir Dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ
 
Dirinler Sanayi Makinaları End. Ve Tic. A.Ş. olarak mevcut kaynaklardan yüksek verim anlayışımız sürekli iyileştirme kültürü ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel ölçü ve formatta ürettiğimiz CNC takım tezgahları ve bu alanda rekabet edebilir hizmet ve komple çözüm sunmak, paydaşlarımızı memnun ederek sürdürülebilirliğimizi sağlamaktır.
 
TEMEL ŞİRKET DEĞERLERİMİZ
 
  • Dürüstlük: Etik kurallara uymak;
  • İnsana ve Fikirlere Saygı : Çalışanlarımıza tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer vermek ve fikirleri dinlemek ve çalışanlara karşı eşit davranmak.
  • Müşteri Odaklılık: Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlamak ve karşılayabilmek, bir söz verildiyse yerine getirmek, müşteriyi memnun etmek için çaba göstermek,
  • Sürekli kendini geliştirmek: Yenilikleri öğrenmek, daha iyisini yapmak için çaba göstermek, eğitime önem vermek,
  • Çevreye saygılı olmak: Çalışma koşullarını ve ürünlerini, doğaya ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlamak, çalışanlarımızda farkındalık yaratıp onları bilinçlendirmektir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

--Kaliteli ürün,

--Uygun teslim süresi ve zamanında teslimat,

--Hızlı ve doğru hizmet sağlama anlayışı ile müşteri memnuniyetinisağlamak.

---Kanunların ve yasal mevzuatların gereklerini yerine getirmek,

--Çalışanlarımızın yeteneklerini, verimliliklerini arttırmak ve Kalite YönetimSistemine katkılarının sağlamak için eğitimler vermek.

--Kaliteli ve performansı onaylanmış tedarikçilerle çalışmak.

--Yeni teknolojileri takip ederek, AR- GE yaparak, kalitenin devamlılığı içinsüreçleri ve ürünlerimizi sürekli iyileştirmek.

--İş sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Enerji Verimliliği bilincinin tüm çalışanlarıtarafından benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak

 

Döküman No: QLT-KE02-EK04     İlk  Yayın Tarihi: 28.05.2023
Revizyon Tarihi:     Revizyon Tarihi: