Dirinler Şirketler Grubu

Dirinler Şirketler Grubu 1952 yılından itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir aile kuruluşudur. Grubun bünyesinde makina ve ürün imalatının yapıldığı 4 fabrika, 1 pazarlama firması, marina işletmeciliği ve şirketler grubunun ihracat ve ithalat işlerini organize eden bir dış ticaret firması bulunmaktadır.

Dirinler Sanayi Makinaları Endüstri ve Ticaret A.Ş
. 1983 yılında kurulan firmamızda 2001 yılından beri 2500 m2 kapalı alanda CNC Torna Tezgâhı, Çift (Double) Kolonlu CNC İşleme (Freze) Merkezi, Masa tipi, Sütunlu PLC ve CNC kontrollü Matkap tezgâhları üretilmektedir. Firmamız, 2012 yılından itibaren CNC Kontrollü Dik İşlem Tezgâhı ve Model İşleme tezgâhlarının imalatına başlamış ve piyasaya arz etmiş bulunmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel ölçü ve özelliklere göre tezgâh üretimi yapan firmamız müşterilerine Drinns Markasıyla özel çözümler sunmaktadır.


Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1952 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şu anda 18.000 metrekaresi kapalı, toplam 24.000 metrekarelik alan üzerinde 60 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi Eksantrik Presler, 160 ton ile 3.000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantrik, Knuckle joint. Link Drive, Servo Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi Hidrolik Presler, 250 ton ile 3.000 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir. Ayrıca Türkiye ’de bir ilk olan, kemik eklemli form pres üretimi de tesislerim izde gerçekleitirilmektedir. Üretimini yaptığımız presler ile başlıca; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. işlemleri yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz bir yıl süre ile garan ti kapsamımızda olup müşterilerimize uzun süreli servis ve yedek parça garantisi verilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti verilerek müşteri talepleri doğrultusunda özel presler ve özel projeler üretilmektedir. Vizyonumuz sınırsız müşteri memnuniyeti olup, ürünlerimizde ‘‘Mamul Mesuliyet Sigortası ’’ bulunmaktadır.

Dirinler Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
1974 yılında dökme demir parçalar üretmek amacıyla kurulmuştur. Toplam 25.000 m2 (16.000 m2’si kapalı) alanda yıllık 12.000 ton kapasite ile Rüzgar Enerji Sanayi, Gemi İnşa Sanayi, Ağır Makina Sanayi için büyük ve ağır parçalar, Otomotiv Sanayi için pres kalıpları ve 3500 mm çapa kadar valf ve pompa üreten firmamız başta Avrupa olmak üzere birçok ülkeye kaba veya işlenmiş olarak ihraç etmektedir. Daha fazla bilgi için www.dirinlerdokum.com   internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Lupamat Makina Sanayi A.Ş.
 1968 yılında hava kompresörü üretmek amacıyla kurulmuştur. Ayrıca kompresörlerin iç pazarda pazarlanması ve satışı amacıyla Kompaş Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla bir firmamız mevcuttur. Toplam 12.000 m2 alanda (6.000 m2’si kapalı) faaliyet gösteren ve LUPAMAT markası adı altında pistonlu/vidalı hava kompresörleri üreten fabrikamız başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Daha fazla ilgi içini www.lupamat.com  internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.